Evde Eğitim ve Bileşenleri

1. sınıftan başlayarak LGS hazırlık sürecine kadar öğrencilerin başarılarını destekleyen Evde Eğitim, farklı bileşenleriyle birlikte öğrencilerin yanında yer alır. Offline ve çevrimiçi ders içerikleriyle başarıya odaklanarak, hem sınavlara hazırlıkta hem de okulda öğrencilerin en büyük yardımcılarından biri olur. Mekan ve zaman zorunluluğunu ortadan kaldıran Evde Eğitim, dershane ve özel öğretmen kavramlarına yeni bir boyut kazandırır.

Yeni Nesil Dershane

Eğitime, Evde Eğitim Dokunuşu

Okula Yardımcı

MEB müfredatına uygun olarak hazırlanan içeriklerle öğrencilerin okul başarıları desteklenir. LGS hazırlık sürecinin dışında 1. sınıftan itibaren öğrencilerin yanında yer alır.

e-Eğitim

Evde Eğitim, canlı ders seçeneklerinin yanında offline derslerle de öğrencilere sınırsız eğitim olanağı tanır. Böylece öğrenciler istedikleri yer ve zamanda öğrenmeyi deneyimler.

Kişiselleştirilmiş Eğitim

Her öğrencinin öğrenme hızı birbirinden farklıdır. Eğitim koçluğu desteğini de kullanan Evde Eğitim, öğrencilere özel olarak sunulan içeriklerle onlara, kendi hızlarında öğrenme imkanı tanır.

Profesyonel Ekip

Türkiye'nin en kalifiye ve deneyimli öğretmenleriyle birebir veya canlı ders alabilmek artık çok kolay! Ankara'nın en iyi kolejlerinde eğitim vermiş, soru ve kitap yazarı, alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanan içeriklerle öğrencilerin akademik başarıları artırılır.

Eğitim Koçluğu

Sınavlara hazırlık süreci uzun ve zahmetli bir yoldur. Evde Eğitim tarafından sunulan eğitim koçluğu sistemiyle hem veliler hem de öğrenciler için sınav ve okul stresi en aza iner. Birebir öğrenci takibi ve kişiselleştirilmiş eğitim deneyimiyle öğrenmek çok daha eğlenceli bir hale gelir.

Esnek Eğitim

e-Eğitim ile öğrenciler sınırsız öğrenme ve deneyimlemenin tadını çıkarabilirler. Tamamen kendi istedikleri zamana göre ayarlanan ders programlarıyla, kendi çalışma düzenlerini oluşturabilmeleri mümkün.

Dijital Eğitim

Tab videolar, online deneme sınavları ve ders içerikleriyle Evde Eğitim, geniş dijital ders ağı sunar. Canlı derslerin yanında offline ders içerikleriyle de sınırsız eğitim imkanı tanır.