Sık Sorulan Sorular

Mevcut eğitim ücretlerimizi öğrenebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mevcut paketlerimiz arasında yer alan VIP Özel Ders seçeneği ile, online olarak gerçekleştirilen bire bir derslerle, özel ders imkanı sunulmaktadır.
Eğitim koçluğu paketinde yer alan deneme sınavlarıyla öğrencilerin durumları düzenli olarak takip edilir. Öğrenciye özel olarak sunulan ders programlarıyla kendi hızında öğrenmesi desteklenir. Online soru bankaları sayesinde ise öğrencilerin soru çözümü yapmaları desteklenir. 


VIP Özel Dersleri öğrencilere eksik oldukları ya da anlamadıkları konularda online olarak bire bir ders imkanı sunar.

Sistemimiz içerisinde tamamı orijinal sorulardan oluşan deneme sınavları ve online soru bankaları yer almaktadır.
Programlarımızda öğrenci koçlarıyla görüşmeler, canlı dersler, ödev takipleri ve deneme sınavları gibi pek çok çalışma online olarak gerçekleştirilmektedir.
Evde Eğitim'de zaman ve mekân sınırlaması yoktur. İnternet bağlantısı bulunan her yerden bilgisayar veya telefon ile istediğiniz zaman girebilir ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz konuyu, defalarca tekrar edebilir, dilediğiniz çalışmayı, etkinliği ve testi tekrar tekrar çözebilirsiniz. Kullandığı yapay zeka ve deep learning teknolojisinin tüm gerekliliklerini yerine getirir. Evde Eğitim; animasyonlar, sesli konu anlatımları, farklı örnek ve yüzlerce sorudan oluşan testleri ile okul derslerine ve sınavlara hazırlığa en büyük yardımcıdır.
Her öğrenci farklı öğrenme tarzına sahiptir. Öğrenci koçluğuyla birlikte PDR mezunu öğretmenlerimiz çocuklarınızın öğrenme tarzına uygun olarak, çalışma programları hazırlar. Düzenli olarak online görüşmelerle öğrencinin ilerleyişini kontrol eder. Evde Eğitim öğrenci koçluğu sisteminde, koçlara yön gösterici olmakla birlikte öğrencilerin gelişimlerini de destekleyen, online soru bankaları ve deneme sınavları da öğrencilere sunulur.

Özellikle sınav sürecinde olan öğrencilerin üzerinde çok büyük bir yük oluşabilir. Ailenin ve toplumun beklentileri, çocuğun hedefleri öğrencilerin üzerindeki baskıyı artırabilmektedir. Öğrenci koçlarımızla düzenli olarak yapılan görüşmelerde öğrencilerle:

  •       Kendini tanıyarak hedef belirleme,
  •        Sınav kaygısını kontrol edebilme,
  •        Doğru zaman yönetimi,
  •        Motivasyonu verimli tutma ve kullanma,
  •        Verimli çalışmanın yolları

gibi farklı alanlarda çalışmalar yapılmaktadır.

Eğitim koçlarımız öğrencilerle olduğu kadar, velilerle de sürekli olarak iletişim halinde kalır. Düzenli olarak öğrencinin gelişimiyle ilgili raporlar hazırlayarak, bunları velilere sunar. Eğitim koçlarımız online ve telefon görüşmeleriyle çocuk gelişimi, sınav süreci yönetimi gibi farklı alanlarda da velilere destek sağlar.